KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635025
nr 1663 5025
Elin Källman
(f. 1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo 2018. Olja på duk, 59x59 cm, yttermått inklusive ram: 64x64 cm
Elin Källman, svensk bildkonstnär född 1977.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:59:32
500 kr
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.300 kr